LŠZAA biedru saraksts 2014
  Vārds, uzvārds Novads Škirne Saimniecības statuss
1 Andrejeva Valda Ventspils  LS pārraudzības saimniecība
2 Apsīte Anna  Valmieras  LS pārraudzības saimniecība
3 Arcimoviča Solvita Siguldas LS pārraudzības saimniecība
4 Auziņš Guntars Tērvetes LS pārraudzības saimniecība
5 Avika Guna  Rūjienas LS pārraudzības saimniecība
6 Ābols Juris Talsu LS pārraudzības saimniecība
7 Balode Vineta Tukuma LS pārraudzības saimniecība
8 Balodis Jānis Saulkrastu LS pārraudzības saimniecība
9 Baltause Solita  Cesvaines LS pārraudzības saimniecība
10 Baltābols Andris Pļaviņu LS pārraudzības saimniecība
11 Barata Oksana Jūrmala LS pārraudzības saimniecība
12 Bāņukalne Vita Madonas LS kandidāts uz šķirnes saimniecību
13 Beirote Ilona  Krimuldas LS pārraudzības saimniecība
14 Benga Daiga  Gulbenes LS pārraudzības saimniecība
15 Berkmane Gunita Iecavas LS pārraudzības saimniecība
16 Bezdelīga Evita  Valmieras  LS pārraudzības saimniecība
17 Bērziņa Anita Burtnieku LS pārraudzības saimniecība
18 Bērziņa Liene Rīga LS pārraudzības saimniecība
19 Birkmane Daiga  Mārupes LS kandidāts uz šķirnes saimniecību
20 Boroša Ilze  Amatas LS pārraudzības saimniecība
21 Brencis Māris Engures LS pārraudzības saimniecība
22 Briedis Agris Limbažu  LS pārraudzības saimniecība
23 Briljante Anna Ķeguma LS kandidāts uz šķirnes saimniecību
24 Budreiko Ausma Rīga LS nav zirgu
25 Buka Valda  Jēkabpils LS pārraudzības saimniecība
26 Bule Gundega  Ludzas LS pārraudzības saimniecība
27 Bule Ilze Burtnieku LS pārraudzības saimniecība
28 Burnevica Ira Kandavas LS pārraudzības saimniecība
29 Caune Inta Tukuma LS kandidāts uz šķirnes saimniecību
30 Cukermane Antra Ikšķiles LS pārraudzības saimniecība
31 Čerevičnaja Vera Olaines LS pārraudzības saimniecība
32 Devjatņikova – Ancveriņa Anna  Ogres LS pārraudzības saimniecība
33 Diena Jana Vecumnieku LS pārraudzības saimniecība
34 Dinaburgska Ilze Ilūkstes LS pārraudzības saimniecība
35 Drēviņa Anna Talsu LS pārraudzības saimniecība
36 Dukaļska Jolanta Siguldas LS pārraudzības saimniecība
37 Dukšta Aivars Valmiera  LS pārraudzības saimniecība
38 Dzintare-Čeirane Agnese Mālpils LS pārraudzības saimniecība
39 Dzirkalis Jānis Burtnieku LS pārraudzības saimniecība
40 Ērglis Ilgvars Andris Krimuldas LS pārraudzības saimniecība
41 Feldmane Agnese Jelgavas LS pārraudzības saimniecība
42 Freidenfelde Aija Tukums LS pārraudzības saimniecība
43 Freijs Māris Kuldīgas LS pārraudzības saimniecība
44 Gabranova Anita Dobeles LS pārraudzības saimniecība
45 Gailītis Jānis  Talsu LS pārraudzības saimniecība
46 Gaujēna Maruta  Madonas LS pārraudzības saimniecība
47 Goldova Inta Ogres LS pārraudzības saimniecība
48 Gončenko Anita Dobeles LS pārraudzības saimniecība
49 Grinberga Helju Mazsalacas LS pārraudzības saimniecība
50 Grīnberga Ieva Ventspils  LS pārraudzības saimniecība
51 Grote Ilze  Siguldas LS, ŠP pārraudzības saimniecība
52 Guseva Diāna Grobiņas LS pārraudzības saimniecība
53 Ģērmane Gunita  Dobeles LS pārraudzības saimniecība
54 Ģērmanis Sandis Naukšēnu LS pārraudzības saimniecība
55 Harčevska Ligita  Rēzeknes LS pārraudzības saimniecība
56 Iliško Ivans Daugavpils LS pārraudzības saimniecība
57 Ivanova Ausma Kuldīgas LS pārraudzības saimniecība
58 Ivanova Lāsma Engures  LS pārraudzības saimniecība
59 Jakovļevs Jurijs Dagdas LS pārraudzības saimniecība
60 Jakubovskis Roberts Aizkraukles LS pārraudzības saimniecība
61 Janelsiņa Iveta Siguldas LS kandidāts uz šķirnes saimniecību
62 Jase Ieva Krustpils LS pārraudzības saimniecība
63 Jaunzare Inga Ādažu LS kandidāts uz šķirnes saimniecību
64 Jēkabsone Jolanta Salacgrīvas LS šķirnes saimniecība
65 Junge Dzintra Jelgavas LS nav zirgu
66 Jurašs Reinis  Burtnieku LS pārraudzības saimniecība
67 Jurjāne Alise Tija Babītes LS pārraudzības saimniecība
68 Kalniņa Ilvija  Pārgaujas LS pārraudzības saimniecība
69 Kalniņa Ināra Smiltenes LS pārraudzības saimniecība
70 Kazašvili Ellada  Vecumnieki LS kandidāts uz šķirnes saimniecību
71 Kārkliņa Dace Tukuma LS pārraudzības saimniecība
72 Kisiele Aina Durbes LS pārraudzības saimniecība
73 Kļaviņa Laura  Carnikavas LS pārraudzības saimniecība
74 Kļaviņa Lāsma  Neretas LS pārraudzības saimniecība
75 Kosolapova Kristīne Liepāja LS pārraudzības saimniecība
76 Kozlovskis Jans Daugavpils LS pārraudzības saimniecība
77 Krauklis Mārtiņš Amatas LS pārraudzības saimniecība
78 Kreicberga Vija Kandavas LS pārraudzības saimniecība
79 Krēsliņa – Bērziņa Liene Valmieras  LS pārraudzības saimniecība
80 Krievāne Vilma  Valkas LS pārraudzības saimniecība
81 Kristapurs Oskars Lielvārdes LS pārraudzības saimniecība
82 Kroiča Iveta Kokneses LS kandidāts uz šķirnes saimniecību
83 Kronberga Laila  Aizputes LS pārraudzības saimniecība
84 Kurmis Viesturs Limbažu  LS pārraudzības saimniecība
85 Kursītis Jānis Daugavpils LS pārraudzības saimniecība
86 Kuzņecova Sanita Rīga LS pārraudzības saimniecība
87 Labzovs Pēteris Madonas LS pārraudzības saimniecība
88 Lapiņa Lita Smiltenes LS pārraudzības saimniecība
89 Laše Aina  Daugavpils LS pārraudzības saimniecība
90 Lauberte Jūlija Pļaviņu LS pārraudzības saimniecība
91 Laurina Katrīna  Ropažu LS pārraudzības saimniecība
92 Lāce Laima  Valkas LS pārraudzības saimniecība
93 Lielā Dace Rīga LS pārraudzības saimniecība
94 Liepa-Laure Zanda Liepāja LS pārraudzības saimniecība
95 Liepiņa Agnese Liepāja LS pārraudzības saimniecība
96 Liepiņa Daiga  Kocēnu LS pārraudzības saimniecība
97 Liepiņa Lāsma Mārupes LS pārraudzības saimniecība
98 Lipska Inese Ķeguma LS pārraudzības saimniecība
99 Luse-Budrēvica Aija  Siguldas LS pārraudzības saimniecība
100 Ļesņicka Jeļena Alojas LS pārraudzības saimniecība
101 Mainiece Aina  Rīga LS pārraudzības saimniecība
102 Majevska Iluta Saulkrastu LS pārraudzības saimniecība
103 Malahova Ilona  Ludzas LS pārraudzības saimniecība
104 Mančinskis Josifs Krāslavas LS pārraudzības saimniecība
105 Martinsone Judīte Valkas LS pārraudzības saimniecība
106 Martinsone Tatjana  Garkalnes AR pārraudzības saimniecība
107 Matisone Vija  Krimuldas LS pārraudzības saimniecība
108 Meijere Alita  Alūksnes LS pārraudzības saimniecība
109 Meļņika Marija  Madonas LS pārraudzības saimniecība
110 Mezina Jeļena Krustpils LS pārraudzības saimniecība
111 Mežinskis Andris Liepāja LS pārraudzības saimniecība
112 Miglāne Madara Siguldas LS pārraudzības saimniecība
113 Miķelsons Pēteris Limbažu  LS pārraudzības saimniecība
114 Miščenkova Tatjana  Burtnieku LS pārraudzības saimniecība
115 Neilande Dzintra Dobeles LS pārraudzības saimniecība
116 Nikolajenko Ginta  Alūksnes LS pārraudzības saimniecība
117 Nipāne Anita Rīga LS pārraudzības saimniecība
118 Orbidāne Laine  Ozolnieku LS pārraudzības saimniecība
119 Ostrovska Dzintra  Siguldas LS pārraudzības saimniecība
120 Ostrovskis Maigonis  Raunas LS pārraudzības saimniecība
121 Pauniņa Inga Madonas LS pārraudzības saimniecība
122 Pazāne Endija Kocēnu LS pārraudzības saimniecība
123 Pecka Iveta Beverīnas LS pārraudzības saimniecība
124 Petrova Daiga Dobeles LS pārraudzības saimniecība
125 Petrova Dzintra  Auces LS pārraudzības saimniecība
126 Polgina Inga Ventspils  LS pārraudzības saimniecība
127 Prince-Libere Gundega Rīga LS pārraudzības saimniecība
128 Prole Agrita Balvu LS pārraudzības saimniecība
129 Puriņa Dzintra  Siguldas LS nav zirgu
130 Rancāne Laura Valmiera LS pārraudzības saimniecība
131 Raudziņa Ilze  Priekuļu LS pārraudzības saimniecība
132 Rābants Edvīns  Limbažu  LS pārraudzības saimniecība
133 Rāte Sigita Liepāja LS pārraudzības saimniecība
134 Reita Ilonda Kuldīgas LS pārraudzības saimniecība
135 Reliņa Valentīna  Viļānu LS pārraudzības saimniecība
136 Roķe Zane Valmieras LS pārraudzības saimniecība
137 Romašenko Anna Stopiņu LS pārraudzības saimniecība
138 Roze Vita Bauskas LS pārraudzības saimniecība
139 Rozentāle Laima Kuldīgas Poniji pārraudzības saimniecība
140 Rozītis Guntis  Ozolnieku LS nav zirgu
141 Ruble Dace Pārgaujas LS pārraudzības saimniecība
142 Rulle Augēnija  Tērvetes LS pārraudzības saimniecība
143 Saitiņa Ieva Ādažu LS pārraudzības saimniecība
144 Samuša Dace Jelgavas LS pārraudzības saimniecība
145 Samuševa Tamāra Vecumnieku LS pārraudzības saimniecība
146 Saudorga Maruta Vecumnieku LS pārraudzības saimniecība
147 Silgaile Sarmīte Butrnieku LS pārraudzības saimniecība
148 Sirko Irēna Siguldas LS pārraudzības saimniecība
149 Skrazlovskis Arvis Tukuma LS pārraudzības saimniecība
150 Skuja Anita Raunas LS pārraudzības saimniecība
151 Smule Larisa Rēzeknes LS pārraudzības saimniecība
152 Soikāne Sandra Ciblas KR pārraudzības saimniecība
153 Stabulniece Ilze  Krāslavas LS pārraudzības saimniecība
154 Stashuls Elena  Rēzeknes LR, KR, OR pārraudzības saimniecība
155 Strazdiņa Sarmīte Skrīveru LS pārraudzības saimniecība
156 Strode Agita Rēzeknes LS pārraudzības saimniecība
157 Sudāre Linda Rīga LS pārraudzības saimniecība
158 Suhova Aija  Rīga LS pārraudzības saimniecība
159 Sūniņš Guntars Talsu LS pārraudzības saimniecība
160 Šarova Tatjana  Kocēnu LS pārraudzības saimniecība
161 Šellere Olga Baldones LS pārraudzības saimniecība
162 Škapars Roberts Baldones LS pārraudzības saimniecība
163 Šnura Tatjana Garkalnes AR pārraudzības saimniecība
164 Šternberga Liene Jelgavas LS pārraudzības saimniecība
165 Šuvcāne Juta Valmieras  LS pārraudzības saimniecība
166 Švāģere Benita Siguldas LS pārraudzības saimniecība
167 Timermane Zane Alojas LS pārraudzības saimniecība
168 Tītmane Kristīne Līga  Siguldas LS pārraudzības saimniecība
169 Tukiša Ināra Dagdas LS pārraudzības saimniecība
170 Valdmane Astrīda  Talsu LS pārraudzības saimniecība
171 Vallers Gatis Talsu LS pārraudzības saimniecība
172 Vasiļjevs Aleksandrs  Valmiera LS pārraudzības saimniecība
173 Vecrumba Ruta Ventspils  LS pārraudzības saimniecība
174 Vegnere Vilhelmīne Ciblas AR pārraudzības saimniecība
175 Vētra Vita  Madonas LS pārraudzības saimniecība
176 Vieglā Sanita  Gulbenes LS pārraudzības saimniecība
177 Vilne Līga Rīga LS pārraudzības saimniecība
178 Visendorfa Ilva Valmiera LS pārraudzības saimniecība
179 Zauers Kārlis Kuldīgas LS pārraudzības saimniecība
180 Ziediņa Linda  Smiltenes LS pārraudzības saimniecība
181 Zonbergs Guntars Saulkrastu LS pārraudzības saimniecība
182 Žeikars Normunds Bauskas LS pārraudzības saimniecība
183 Žuka Evija Mārupes LS pārraudzības saimniecība
184 Žukovska Dzintra  Auces LS pārraudzības saimniecība
185 Žūkure Inga Smiltenes LS pārraudzības saimniecība
         
Juridiskās personas
1 Ābeles z/s Balvu LS pārraudzības saimniecība
2 Adventure Ride SIA Ādažu LS pārraudzības saimniecība
3 Akmentiņi z/s Madonas LS pārraudzības saimniecība
4 Apkalnmājas z/s Rēzeknes LS nav zirgu
5 Aragva z/s Ķeguma LS pārraudzības saimniecība
6 Bedrītes z/s Kocēnu LS pārraudzības saimniecība
7 Beķeri z/s Jaunpils LS pārraudzības saimniecība
8 Bērziņi z/s Jelgavas LS pārraudzības saimniecība
9 Birzlejas z/s Beverīnas LS pārraudzības saimniecība
10 Braslas z/s Smiltenes LS pārraudzības saimniecība
11 Brūveri z/s Neretas LS pārraudzības saimniecība
12 Burtnieku zirgaudzētava SIA Burtnieku LS šķirnes saimniecība
13 Cucuļi z/s Ikšķiles LS pārraudzības saimniecība
14 Čadi z/s Dagdas AR pārraudzības saimniecība
15 Dīkmalas z/s Kuldīgas Poniji pārraudzības saimniecība
16 Dunāji z/s Alūksnes LS kandidāts uz šķirnes saimniecību
17 Fabriki z/s Balvu LS pārraudzības saimniecība
18 Flagmanis SIA Burtnieku LS pārraudzības saimniecība
19 Graudnieki z/s Dundagas LS pārraudzības saimniecība
20 Greķi z/s Cesvaines LS kandidāts uz šķirnes saimniecību
21 Griezes z/s Tukuma LS pārraudzības saimniecība
22 Guntiņi z/s Krāslavas AR, KR pārraudzības saimniecība
23 Hippo prieks SIA Alūksnes LS pārraudzības saimniecība
24 IGL VET SERVISS SIA Burtnieku LS pārraudzības saimniecība
25 IES SIA  Ogres LS kandidāts uz šķirnes saimniecību
26 Ivetas Zirgi IU Kandavas LS pārraudzības saimniecība
27 Jaunavoti RK SIA Kuldīgas LS pārraudzības saimniecība
28 Jokas z/s Kuldīgas LS pārraudzības saimniecība
29 Juri z/s Alūksnes LS pārraudzības saimniecība
30 Kalniņi z/s Smiltenes LS pārraudzības saimniecība
31 Krastnieki z/s Cesvaines LS pārraudzības saimniecība
32 Krēsliņi z/s Jaunjelgavas  LS pārraudzības saimniecība
33 Ķaupes z/s Ķeguma LS kandidāts uz šķirnes saimniecību
34 Ķeņģi z/s Valmieras  LS pārraudzības saimniecība
35 Ķēniņkalni z/s Salacgrīvas LS šķirnes saimniecība
36 Lejnieki z/s Tukuma LS pārraudzības saimniecība
37 Liepas z/s Vecumnieku LS pārraudzības saimniecība
38 Mazveģi z/s Tukuma LS pārraudzības saimniecība
39 Mālkalni z/s Cēsu TR XX pārraudzības saimniecība
40 Melkini SIA Krustpils LS pārraudzības saimniecība
41 Mežaines z/s Rugāju LS pārraudzības saimniecība
42 Mežmaļi z/s Dobeles LS pārraudzības saimniecība
43 Mucenieki z/s Alūksnes LS pārraudzības saimniecība
44 Muitnieki SIA Viesītes LS pārraudzības saimniecība
45 Oskars-R IU Engures LS pārraudzības saimniecība
46 Ozoli Eko SIA Babītes LS pārraudzības saimniecība
47 Pļavinas J.Dubulta Z/s Talsu LS pārraudzības saimniecība
48 Porkalni z/s Jaunjelgavas  LS šķirnes saimniecība
49 Porzas z/s Alojas LS pārraudzības saimniecība
50 Priedītes z/s Kocēnu LS pārraudzības saimniecība
51 Pūliņi z/s Talsu LS pārraudzības saimniecība
52 Raipole z/s Preiļu LS kandidāts uz šķirnes saimniecību
53 Reipodi z/s Talsu LS pārraudzības saimniecība
54 Rūjas z/s Ozolnieku LS pārraudzības saimniecība
55 Sandas z/s Pārgaujas LS pārraudzības saimniecība
56 Sanderi z/s Grobiņas LS pārraudzības saimniecība
57 Skārberģi z/s Mazsalacas LS pārraudzības saimniecība
58 Skolieši z/s Raunas LS pārraudzības saimniecība
59 Sprīdīši z/s Valkas LS pārraudzības saimniecība
60 Tiltgaļi z/s Naukšēnu LS pārraudzības saimniecība
61 Upeskrastu M SIA Kandavas LS pārraudzības saimniecība
62 Upeslejas z/s Babītes LS pārraudzības saimniecība
63 Upmalas z/s Gulbenes LS pārraudzības saimniecība
64 Vārpas z/s Krimuldas LS pārraudzības saimniecība
65 Veckrenes z/s Siguldas LS pārraudzības saimniecība
66 Vecpūķi z/s Krustpils LS pārraudzības saimniecība
67 Vītoliņi z/s Tukuma LS pārraudzības saimniecība
68 Zāģeri z/s Kuldīgas LS pārraudzības saimniecība
69 Zeltakalns z/s Rēzeknes LS pārraudzības saimniecība
70 Zemgales poniji IK Ozolnieku ŠP pārraudzības saimniecība
         
         
    Fiziskās personas 185  
    Juridiskās personas 70  
    kopā 255  

Sekot Mums