Reģionālā sanāksme Latvijas šķirnes braucamā tipa zirgu audzētājiem Rēzeknē – papildināts!


Turpinām reģionālās sanāksmes!

Latgales  reģiona braucamā tipa zirgu audzētājiem sanāksme norisināsies 11.aprīlī (mainīts datums!), piektdien, Rēzeknē ,plkst.11.00, z/s Apkalnmājastelpās, Adamova, Verēmu pagasts, Rēzeknes novads.

/”Apkalnmājas” atrodas ceļa kreisajā pusē Kārsavas virzienā 1km attālumā no Autoceļu Rīga – Ludza un Rēzekne – Kārsava krustojuma.  t. 26597635/

Latvijas šķirnes zirgu audzētāju asociācija (LŠZAA), sadarbībā ar LZB, organizē reģionālās sanāksmes Latvijas šķirnes braucamā tipa zirgu audzētājiem.

Pirmā sanāksme Latvijas šķirnes braucamā tipa zirgu audzētājiem notika Zemgales reģionam – Mežotnes pilī, otrā 27.martā – Viduslatvijas reģionam – Madonā, trešā, – Vidzemes reģionam šonedēļ, 03.aprīlī Siguldā. Nākamās paredzētas Rēzeknē (Latgale) 11.aprīlī un Kuldīgā (Kurzemes reģions) 17.aprīlī.

Sanāksmes programmā:

1. Zirgkopības nozares raksturojums un analīze. – LŠZAA
2. Aktualitātes zirgu audzēšanā – ciltsdarba prasības un ieteikumi. – LŠZAA
3. Iepazīstināšana – katra audzētāja saimniecības raksturojums, virziens un mērķi, kā arī īss problēmsituāciju izklāsts no biedra skatu punkta un biedra uzskati, kā šādas situācijas varētu risināt. (katram dalībniekam ~5 min.)
4. Diskusijas jautājumi: – ko gribam audzēt? – ko gribam pārdot? – kas traucē? – kas nepieciešams, lai varētu audzēt un pārdot to, ko vēlamies? – ko esam gatavi mainīt? – kādas ir iespējas savstarpēji sadarboties? – ko esošajā situācijā var palīdzēt audzētāju organizācija?

5. Diskusijas apkopojums, nodefinējot audzēšanas un izmantošanas mērķus.

Laipni aicināti! 

Un lūdzam informēt arī citus braucamā tipa zirgu audzētājus savā apkārtnē!

P.S.: Lūdzam iepriekš pieteikties, lai plānotu dalībnieku un izdales materiālu skaitu. [email protected], 28388360

Sporta zirgu audzētājiem šādas sanāksmes plānotas nedaudz vēlāk, pieaicinot sportistus, lai viņi kā audzētāju produkta lietotāji nodefinē tās īpašības, kuras viņi tajā vēlas redzēt.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Sekot Mums