Reģionālā sanāksme Latvijas šķirnes braucamā tipa zirgu audzētājiem Kuldīgā


Pēdējā reģionālā sanāksme!

Kurzemes  reģiona braucamā tipa zirgu audzētājiem sanāksme norisināsies 17.aprīlī, ceturtdienplkst.11.00, Kuldīgas attīstības aģentūrā, Pilsētas laukums 3, Kuldīgā.

Latvijas šķirnes zirgu audzētāju asociācija (LŠZAA), sadarbībā ar Latvijas zirgaudzētāju biedrību (LZB), organizē reģionālās sanāksmes Latvijas šķirnes braucamā tipa zirgu audzētājiem.

Pirmā sanāksme Latvijas šķirnes braucamā tipa zirgu audzētājiem notika Zemgales reģionam – Mežotnes pilī, otrā 27.martā – Viduslatvijas reģionam – Madonā, trešā, – Vidzemes reģionam 03.aprīlī Siguldā, Latgales reģionam Rēzeknē 11.aprīlī un pēdējā notiks Kuldīgā (Kurzemes reģions) 17.aprīlī.

Sanāksmes programmā:

1. Zirgkopības nozares raksturojums un analīze. – LŠZAA
2. Aktualitātes zirgu audzēšanā – ciltsdarba prasības un ieteikumi. – LŠZAA
3. Iepazīstināšana – katra audzētāja saimniecības raksturojums, virziens un mērķi, kā arī īss problēmsituāciju izklāsts no biedra skatu punkta un biedra uzskati, kā šādas situācijas varētu risināt. (katram dalībniekam ~5 min.)
4. Diskusijas jautājumi: – ko gribam audzēt? – ko gribam pārdot? – kas traucē? – kas nepieciešams, lai varētu audzēt un pārdot to, ko vēlamies? – ko esam gatavi mainīt? – kādas ir iespējas  sadarboties? – ko esošajā situācijā var palīdzēt audzētāju organizācija?

5. Diskusijas apkopojums, nodefinējot audzēšanas un izmantošanas mērķus.

Laipni aicināti! 

Un lūdzam informēt arī citus braucamā tipa zirgu audzētājus savā apkārtnē!

P.S.: Lūdzam iepriekš pieteikties, lai plānotu dalībnieku un izdales materiālu skaitu.  [email protected], 28388360

Sporta zirgu audzētājiem šādas sanāksmes plānotas nedaudz vēlāk, pieaicinot sportistus, lai viņi kā audzētāju produkta lietotāji nodefinē tās īpašības, kuras viņi tajā vēlas redzēt.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Sekot Mums