Vaislas sastāvā izmantošanai trīs jauni ērzeļi

Iepazīstinām ar jauniem ērzeļiem, kuri šogad saņēmuši vaislas atļaujas jeb izmantošanas sertifikātus:

Cavalli K

Ērzelis ar labdabīgu temperamentu, pietiekoši labām gaitām un lēcienu. Cavalli K tēvs Colibri startējis konkūra maršrutos līdz 130cm, kā arī atstājis pēcnācējus ar labām darbaspējām. Contender ir bijis viens Holšteinas šķirnes ievērojamākajiem ērzeļiem, kura pēcnācēji (izcilākie – Checkmate, Carlo, Montender, Chiara) sacensību godalgās nopelnījuši vairāk kā 11 miljonus eiro, Vācijā vien sertificēti vairāk 120 viņa dēli. Contender ir izteikti universāls vaislinieks; viņa dēls Contendro jau 5 gadus ir 1.vietā WBFSH trīscīņas ērzeļu reitingā, un dēli Contango un Continue ir vieni no retajiem konkūra izcelsmes ērzeļiem, kas ir figurējuši arī iejādes ērzeļu reitingā. Mātes tēvs Calano II izmantots vaislā kopš 2001.gada, bijušās Kurzemes CMAS zirgaudzētavas Kuldīgā vadošais ērzelis. Calano II ir augstvērtīga konkūra izcelsme – tēvs Calato (Capitol I x Landgraf I) ir atstājis virkni izcilu sporta zirgu, no kuriem spožākais ir Olimpisko spēļu dalībnieks un 5.vietas pasaules reitingā 2005.g. ieguvējs Coester. Wiebke II ir mātes māte starptautiska līmeņa sporta zirgam Carolina un Francijā atzītam ērzelim Nahdinso d’Aix (abi ar Capitol I un Landgraf I tēva pusē). Pats Cavalli K piedalījās LS sporta zirgu skatē “Rudens Pērle 2020”, iegūstot 5.vietu 3-gadīgo zirgu klasē.

Audzētājs un īpašnieks: Daiga Vilne, tālr. 29148664

 

Albions

Ērzelis ar izteikti vieglu, modernu sporta zirga tipu un augšupvērstu uzbūvi. Izteiksmīga galva, augsts kakls, izteikti augsts, garš skausts, korektas kājas, ko gaitā liek šauri. Albions demonstrēja ļoti plašus, vieglus, enerģiskus rikšus un labus soļus, bet satraukums par atrašanos jaunā vietā neļāva pilnībā parādīt lēkšu un lēciena kvalitāti. Albiona tēva Alibi tēvs Aromāts – viens no vadošajiem vaisliniekiem Baltijas reģionā, kura pēcnācēji ir konkurētspējīgi gan augstākā līmeņa iejādē, gan konkūrā. Lecināšanai pieejami divi Aromāta dēli – Alfanss un Alibi. Alibi māte La Loma ir iekšaudzēta uz Ladykiller xx caur Lobby B un Lear, īstā māsa vaislas ērzelim Leopolds LS1850. Mātes tēvs ir 90.gados plaši izmanotais vaislinieks Lear H190, kas pārstāv slavenu tīrasini – Lady Killer xx.

Audzētājs un īpašnieks: Anna Briljante, tālr. 29378344

 

Caramello Viana

Ērzelis ar izteiktu, elegantu sporta zirga tipu, taisnstūrveida uzbūvi. Skaista galva ar garu pakausi, labi muskuļots kakls, pagaidām pazems skausts, labas priekškājas. Vidējas gaitas bez augšupvērstas tendences, bet ļoti labs, pārliecinošs lēciens.

Caramello Viana tēvs Cool Crack Z izcelsmē redzami tādi pasaulslaveni vārdi kā Cornet Obolensky, Acobat I, Cassini II, Pilot. Mātes tēvs Aromāts komentārus neprasa, bet mātes mātes pusi pārstāv Kaļiņingradas pārstāvji no Vaļerik, Absinth un Duo.

Cool Crack Z video – https://youtu.be/tEQhsRx9b_Q

Audzētājs un īpašnieks: Reinis Jurašs, tālr.27314501

 

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Sekot Mums