Uzmanību ģenētisko resursu zirgu īpašniekiem!


Šobrīd tiek gatavoti atzinumi par zirgu atbilstību ģenētiskajiem resursiem, kuri jāiesniedz kopā ar saistību iesniegumu Jums tuvākajā LAD reģionālajā pārvaldē laika posmā no  01.septembra līdz 30.septembrim.

Ja pretendents pārtrauc saistības par kādu dzīvnieku, tas atmaksā visu saistību periodā par attiecīgo dzīvnieku saņemto atbalstu, tai skaitā par saistībām, ko uzņēmušies iepriekšējie īpašnieki. Lauku atbalsta dienests nepieprasa saņemtā atbalsta atmaksu, ja iestājas viens no šo noteikumu 129.9punktā minētajiem īpašajiem apstākļiem:

  • izbeidzies dzīvnieka produktīvais vecums, dzīvnieks neatbilst ciltsdarba programmā noteiktajām prasībām, slimības dēļ, dzīvnieks miris dabiskā nāvē, noticis nelaimes gadījums, kurā dzīvnieks daļēji cietis un nav ārstējams.

Par jaunu saistību uzsākšanu (turpinot, vai uzsākot jaunam zirgam), lūdzam iesniegt pieteikumu Asociācijā (pielikumā) un sazināties par atbilstību! Ja vēlaties ar kādu zirgu uzsākt jaunas saistības – lūdzam to paziņot PIRMS iesnieguma LAD.

Saistību nodošanas –pārņemšanas veidlapa un citi iesniegumi atrodami šeit – https://lszaa.lv/biedriem/veidlapas-un-iesniegumi/.

Jautājumi par atzinumiem ģenētisko resursu zirgiem – 20238457 (Ausma), [email protected]

Konsultācijas par ģenētisko resursu zirgiem arī pie LŠZAA valdes locekļiem – https://lszaa.lv/asociacija/valde/

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Sekot Mums