Sire of the world 2017 titulu Zangersheidē izcīna Beļģu siltasinis


Pagājušajā nedēļā norisinājās FEI/WBFSH Pasaules čempionāts jaunzirgiem konkūrā Beļģijas pilsētā Zangersheide, kas ir ikgadējais FEI un WBFSH kopīgi organizētais pasākums WBFSH dalīborganizācijām, kuru sastāvā ir arī abas Latvijas zirgu audzēšanas organizācijas. Simtiem 5, 6 un 7 gadīgie zirgi sacentās par medaļām vienās no prestižākajām jaunzirgu sacensībām. Sacensību ietvaros tiek organizēts atsevišķs maršruts vaislas ērzeļiem “Sire of the world”.

Pagājušajā gadā beļģu jātnieks Jérome Guery uzvarēja Sire of the World 2016 ar 11 gadīgo Holšteinas šķirnes ērzeli Alicante (Casall x Indoctro), kā arī ieguva 3.vietu ar citu ērzeli.

Šogad, aizraujošā pārlekšanā,  Jérome uzvarēja Sire of the World 2017 ar 8-gadīgo Beļģu siltasiņu šķirnes ērzeli Jupiter VG (Pommeau du Heup x Heartbreaker x Saygon). Dānis Willem Greve ar 10-gadīgo Nīderlandes jājamzirgu šķirnes ērzeli Carrera (Larino Cooper x Contender) ieņēma otro vietu, bet trešajā vietā ierindojās brits James Billington ar 10-gadīgo Holsteinas šķirnes ērzeli VDL Cartello

Jupiter VG māte Ulena ir māte arī 11 gadīgajai ķēvei GC Atlanta VG no Andiamo, kura startē starptautiskajās sacensībās 150 cm līmenī Meksikas komandā, un viņa mātesmāte Odessa ir māte starptautiskajam konkūra zirgam Caesar V.G.Z. no Caretano, kas startē no Itālijas.

Rezultāti  šeit.

7-gadīgo zirgu klasē uzvarēja Koriano van Klapscheut (BWP /Lord Z 210031490 / Darco)

6-gadīgo zirgu klasē uzvarēja bēra īru sporta zirgu šķirnes ķēve Columbcille Gipsy (ISH /Toulon)

5-gadīgo zirgu klasē uzvarēja sirmā Chilli (DTPF / Colestus / Colorit) ar britu jātnieci Pippa Goddard

Visi rezultāti no Zangersheides šeit

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Sekot Mums