Pārdod Latvijas šķirnes braucamā tipa ģenētiskajos resursos iekļautu vaislas ērzeli Simmons LS1749


Sakarā īpašnieka veselības apstākļiem, tiek pārdots Simmons – Latvijas šķirnes braucamā tipa ģenētiskajos resursos iekļauts vaislas ērzelis.

Spēkoņa līnijas ērzelim Simmonam ir spēcīgi izteikts braucamā zirga tips ar elastīgām gaitām. Simmons ir ar harmonisku un spēcīgu uzbūvi, dziļu krūšu kurvi, garu, slīpu lāpstiņu. Ērzelim ir plati, spēcīgi, labi muskuļoti, vidēji slīpi krusti, elastīga un plaša soļu gaita, vidēji plaši rikši. Pēc temperamenta ērzelis ir labdabīgs un līdzsvarots, viņu izmanto lauksaimniecības darbos.

Simmona tēvs, Spēkoņa līnijas ērzelis Sarmis, aktīvi darbojās vaislā trīs gadus atstājis trīs jaunos ērzeļus – Simbolu, Severīnu un Simmonu. Sarmja māte savā izcelsmē apvieno Juveela un Gotenfirsta līnijas un Jūlas Angp 368 un Laumutes Lsb 30 ģimenes. Sarmja tēvs Staldzis ir izaudzēts Latvijas zirgu šķirnes šūpulī Oktē. Staldža tēvs ir viens no labākajiem Spēkoņa līnijas ērzeļiem Sprincis, 1. pakāpes diploma ieguvējs Vissavienības izstādē, savukārt Sprinča tēvs ir Vissavienības izstādes 1967. gada čempions Strādnieks. Simmona māte Muša ir braucamā tipa ķēve ar platu un dziļu uzbūvi, labu gaitu precizitāti. Arī Simmona mātes ciltsrakstos ir daudz Spēkoņa līnijas asinības, kā arī pārstāv Markgrāfa līniju. Ērzelis Stiprais – Vissavienības rekorda maksimālajā vilktspējā īpašnieks Vissavienības sacensībās. Simmona māte Muša ir braucamā tipa ķēve ar 100% Latvijas šķirnes asinību un mātes Spīdolas pusē apkopo Spēkoņa, Redžinalda un Gaida līnijas un radniecīgās grupas. Mušas tēva tēvs, masīvais Miljons – Vissavienības vilkšanas izturības sacensību čempions. No Simmona iegūti tikai trīs pēcnācēji, 2016. gadā aplecinātas divas ķēves. 2015. gadā pirmā dzimusi ķēvīte, kura ir atbilstoša šķirnes ģenētiskajiem resursiem, ar labu tipu, eleganta, labdabīga.

Cena 2000,00 eiro,  runājama. Jevgēņijs – 22051753, 2999062 (ir grūtības sazvanīt, jo slikta zona).

Kā arī pārdod ķēvi Palma – 600 eur.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Sekot Mums