Mācības Ziemeļvidzemes reģiona zirgu audzētājiem “Aktualitātes ciltsdarbā” 26.un 27.aprīlī

Biedrība “Latvijas šķirnes zirgu audzētāju asociācija”, pasākuma “Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi” apakšpasākumā “Profesionālās izglītības un prasmju apguves pasākumi” ietvaros organizē apmācības zirgu audzētājiem, š.g. 26. un 27.aprīlī, Valmiermuižas stallī (Dzirnavu iela 15, Valmiermuiža, Burtnieku novads ), Ziemeļvidzemes reģiona zirgu audzētājiem.

Valmiermuižas stallis

Apmācību tēma ir “Aktualitātes ciltsdarbā” un apmācības paredzētas zirgu audzētājiem. Programmā: Nozares analīze, likumdošana, vietējās apdraudētās šķirnes, lineārā profilēšana, jaunākais ģenētikā, pārraudzības darbs zirgkopībā, eksterjera saistība ar darbaspējām.

Apmācību dalībniekiem ir jāveic līdzmaksājums par dalību apmācībās 18 EUR (bez PVN) vērtībā (9.50 EUR mazajām saimniecībām un mežsaimniecības pakalpojumu uzņēmumiem, kam pēdējā noslēgtā gada apgrozījums nepārsniedz 15 000 euro, un meža zemes īpašniekiem un tiesiskajiem valdītājiem ar meža zemes platību līdz 50 hektāriem – pierāda ar gada pārskatu no EDS).

Dalības maksā tiek iekļauta apmācību nodrošināšana, mācību materiālu sagatavošana un visu nepieciešamo mācību materiālu nodrošināšana un sertifikāta izsniegšana pēc apmācību noklausīšanās (vismaz 75% no apmācībām).

Tiek nodrošinātas gan teorētiskas, gan praktiskas apmācības. Dalības maksā nav iekļauta nakšņošana, transporta un citi izdevumi.

Z-Vidzemes mācību programma

Reģistrācija semināram ir obligāta līdz 23.aprīlim!

Pirms apstiprināsim dalībnieka reģistrāciju apmācībām, ir jāaizpilda un jāiesūta reģistrācijas veidlapa un kā arī jāiesniedz citus saistošus dokumentus.

Iesniedzamie dokumenti:

 1. Mācību dalībnieka reģistrācijas veidlapa

 2. Apliecinošie dokumenti, kas pierāda dalībnieka iesaisti lauksaimniecības nozarē:
  1. EPS izdruka ar informāciju par to, ka  2017.gadā vai 2018.gadā ir pieteicies platībmaksājumiem.
  2. Lai noteiktu saimniecības apgrozījuma lielumu, nepieciešams iesniegt Gada pārskatu vai deklarāciju.
  3. Lai pierādītu iesaisti lauksaimniecībā, var būt arī ganāmpulka īpašnieks un organizācijas biedrs.
  4. Apliecinošie dokumenti, kas pierāda saistību ar uzņēmumu. Ja uzņēmums ir ZS, bet dalībnieks ir ZS īpašnieks, par ko var pārliecināties LURSOFT, tad nekādus apliecinājumus nevajag, bet gadījumos, kad nāk klausīties darbinieki,  jābūt pievienotām izziņām no darba devēja, ka persona ar šo uzņēmumu atrodas darba attiecībās.
  5. Savukārt gadījumos, kad klausītājs ir ģimenes loceklis šim uzņēmuma īpašniekam/darbiniekam, tad jāiesniedz pilnvarojums un informāciju par to, ka tiek turēta kopīga mājsaimniecība un klausītājs ir iesaistīts uzņēmuma saimnieciskajā darbībā.
 3. Dalībniekam jābūt reģistrētam LAD klientam!

Jautājumu gadījumā – Aija Galeja, 28388360, [email protected]

Palīdzēsim aizpildīt arī pieteikuma veidlapu un skaidrosim par  iesniedzamajiem dokumentiem!

Nākošās mācības plānotas Zemgales reģiona zirgu audzētājiem 16.un 17.maijā Iecavā un Pierīgas/Vidzemes reģiona zirgu audzētājiem maija beigas/jūnija sākums.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Sekot Mums