Longines FEI/WBFSH pasaules čempionāts iejādē jaunzirgiem.


No 28.07. līdz 31.07.2016 norisināsies prestižais pasaules čempionāts iejādē jaunzirgiem, kurš šogad tiek organizēts Nacionālajā zirgkopības centrā Ermelo (Nīderlandē), pārceļot to no pierastās Verdenas (Vācija). Četras dienas centrā pulcēsies pasaules labākie jaunzirgi iejādes disciplīnā, koncentrējot globālu zirgkopības sabiedrības uzmanību.

Jauna ‘karalienes’ klase

Līdzās piecus un sešus gadus veciem iejādes zirgiem, programmā tiek pievienota jauna, aizraujoša klase – pirmo reizi čempionāta pastāvēšanas vēsturē būs iespējams redzēt arī septiņgadīgo zirgu sacensības. Joprojām čempionāta ietvaros paredzēta arī četrus gadus vecu ērzeļu klase, kā arī astoņus gadus un vecāki ērzeļi demonstrēs savas prasmes “Gada ērzelis iejādē” kategorijā.

Vakarā pirms lielā fināla 4-, 5- un 6-gadniekiem, notiks EDS aukcions, ko atbalsta KWPN. Kolekcijā pieejami gan šīs sezonas Grand Prix zirgi, gan kumeļi ar iespaidīgām izcelsmēm – visi būs pieejami aukciona solīšanā.

Veiksmes inkubators

Gadu gaitā Pasaules čempionāts iejādē jaunzirgiem, kas iepriekš tika organizēts Verdenā, ir bijis kā audzēšanas platforma turpmākajai veiksmei. Jau sākot no 1999.gada, kad pirmais tajā uzmirdzēja Sandro Hit, kas ir neapstrīdams izcilu iejādes zirgu producētājs. De Niro dēls Deveraux, nesenais Eiropas čempions GP-U25, uzvarēja 2006.gada čempionātā. Olimpisko spēļu dalībnieks Painted Black (Gribaldi), Uzzo (Lancet) un Damon Hill (Donnerhall) savus pirmos soļus iespaidīgās starptautiskās karjeras sākumā spēra tieši Pasaules čempionātā iejādē jaunzirgiem.

Rezervējiet datumus!

Ja vēlaties kļūt par lieciniekiem tam, kā jaunās iejādes zvaigznes sper savus pirmos soļus uz starptautiskās iejādes skatuves, tad rezervējiet šos datumus 28-31.jūlijs, Ermelo, Nīderlandē.

logo

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Sekot Mums