Latvijas vietējo apdraudēto un citu šķirņu zirgu skate 12.jūlijā

✴️ Spēcīgs, elegants, nacionālais dārgums…

✴️ Latvijas šķirnes braucamā tipa zirgu audzētāji, – lepojamies ar jums un novērtējam jūsu darbu, saglabājot šo unikālo, vēsturisko šķirnes tipu!

✴️ Vēlamies parādīt jūsu paveikto plašākai sabiedrībai, tāpēc šogad ir plānots organizēt pasākumu tieši jums un jūsu zirgiem. Parādīsim atražotos jaunzirgus, labākos vaislas ērzeļus un vaislas ķēves.

🆕 Latvijas Šķirnes zirgu audzētāju asociācija 12.jūlijā, XIII Vislatvijas Zirgu dienas ietvaros, plāno organizēt Latvijas vietējo apdraudēto un citu šķirņu zirgu skati, lielāko akcentu liekot uz Latvijas siltasiņu šķirnes braucamā tipa zirgiem.

✴️ Skate tiks organizēta kā vērtēšanas pasākums, komisijai zirgus vērtējot vairākās klasēs. Zirgu audzētāji tiek aicināti prezentēt savus braucamā tipa zirgus vaislas ērzeļu un ķēvju klasēs, kā arī trīsgadīgo un četrgadīgo jaunzirgu klasēs, kur tiks noskaidroti izcilākie šķirnes tipa pārstāvji.

✴️ Vērtēšanas kritēriji – kopējais iespaids, tips, eksterjers, gaitas un temperaments. Šeit būs iespēja vienkopus salīdzināt arī dažādu braucamā tipa vaislinieku pēcnācējus.

✴️ Tāpat vēlēsimies parādīt citas vietējās apdraudētās zirgu šķirnes – Latgales rikšotājus un Latvijas ardeņus. Pasākumā prezentēs arī Latvijā audzēto poniju šķirņu ērzeļus.

‼️Skates norise atkarīga no tālākās situācijas valstī ‼️

✴️ Detalizēts skates nolikums tiks publicēts, kad tiks atcelts ārkārtas stāvoklis un spēkā esošie ierobežojumi.

Taču aicinām jūs būt atsaucīgiem, plānot dalību pasākumā un tam gatavoties!

Gaidīsim jūsu jautājumus, zvanot vai rakstot Laine Orbidāne, 29877518, [email protected].

Ar cerībām uz gaišāku!
LŠZAA

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Sekot Mums