Latvijas siltasiņu zirgu šķirnes sporta tipa zirgu skate “Rudens Pērle 2022”


Skate paredzēta labāko sporta tipa jaunzirgu vērtēšanai un zirgkopības ciltsdarba rezultātu popularizēšanai, un šogad audzētāji un zirgu īpašnieki tajā piedāvā 35 zirgus. Darbs tradicionāli notiek divās jaunzirgu klasēs – trīs un četrus gadus veciem zirgiem (atsevišķi ķēvēm un ērzeļiem/kastrātiem), kuri ir izgājuši priekšatlasi no visiem 60 pieteiktajiem dalībniekiem.

Pasākuma organizēšanā ir iesaistīti daudzi cilvēki, uz kuriem var paļauties un rēķināties ar darba kvalitāti – tā ir 5-6 cilvēku laukuma komanda, brīvprātīgie dažādiem palīgdarbiem, stjuarti, tehniskais sekretārs un vērtētāji. Parasti uzaicinām vērtētājus no ārzemēm, lai nodrošinātu objektivitāti un celtu arī mūsu speciālistu kvalitāti.

Tradicionāli, skates laikā notiks pasākuma tiešraide YouTube kanālā, pasākuma gaitu fotografēs atzīti fotogrāfi, un pēc tam būs iespēja iegūt kvalitatīvus prezentācijas materiālus turpmākajam darbam ar mārketingu katram dalībniekam.

Organizējot un piedaloties nozares popularizēšanas pasākumos, mēs kopā augam – gan audzētāju organizācija, gan audzētāji un zirgu īpašnieki. Vēlamies šo kvalitātes “latiņu” turēt augstu, tāpat kā Latvijas siltasiņu šķirnes zirgu labo slavu, to arvien vairojot.

Nolikums RP 2022

Pasākums tiek organizēts valsts atbalsta pasākuma

„Atbalsts dzīvnieku darbspēju un ģenētiskās kvalitātes popularizēšanai” ietvaros.

Finansē Zemkopības ministrija.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Sekot Mums