Latvijas jauno zirgu audzētāju komanda dosies uz pasaules čempionātu Nīderlandē


✨ Šovasar pirmo reizi LŠZAA vadībā, divas jauniešu komandas pārstāvēs Latvijas siltasiņu zirgu šķirni pasaules čempionātā jaunajiem zirgu audzētājiem WBFSH World Championships for Young Breeders Nacionālajā Jāšanas Centrā Ermelo Nīderlandē no 7. līdz 10.jūlijam.

✨ LŠZAA kļuvusi par biedru Starptautiskā Jauno zirgu audzētāju organizācijā (IYB), kur iekļautas sporta zirgu audzēšanas industrijā ietekmīgāko ciltsgrāmatu – Hanoveras, Holšteinas, Oldenburgas, Vestfāles, Traķēnes, Zviedrijas un Dānijas siltasiņu, Francijas jājamzirgu u.c. izveidotas jauniešu organizācijas.

✨ International Young Breeders darbojas Pasaules sporta zirga audzētāju federācijas (WBFSH) pakļautībā.
✨ Dalība čempionātā rada iespēju popularizēt Latvijas siltasiņu zirgu šķirni starptautiski, veicina atpazīstamību un palīdz jauniešiem veidot nākotnē nozīmīgu sadarbību starptautiski.

✨ Lai sagatavotos Pasaules čempionātam, norisinās atlase, kā arī semināru veidā jaunieši apgūst teorētiskas un praktiskas iemaņas, atbilstoši čempionāta prasībām, kā arī pilnveido savas prasmes, lai piedalītos tādos nozares pasākumos kā vaislas ērzeļu vērtēšana un šķirnes zirgu skatēs.

✨ Ieguldot jauniešu apmācībā, mēs radām vidi, kas veicina attīstību, jauniešu pilnvērtīgu un vispusīgu attīstību zirgkopības nozares nākotnei.

⚜️ Ar prieku un lepnumu paziņojam, ka tieši pēc 1 mēneša Latvijas siltasiņu zirgu šķirnes ciltsgrāmatu jauno zirgu audzētāju pasaules čempionātā pārstāvēs:
⚜️ Junioru grupā (16 – 19 gadi):
Katrīna Šņore
⚜️ Pavadošais sastāvs – komandu trenere – Laine Orbidāne, vadība – Aija Luse.
⚜️ Līdz šim jau jauniešus atbalstījuši un pateicību pelnījuši:
Vita Radvilaviča
Aira Rēvele
Daiga Liepiņa
Iveta Janelsiņa
Inga Nāckalne
Inese Klestrova
Dārta Dikmane-Stūriška
Inga Kiope
Daina Pelša
Mareks Samohvalovs
Ivita Klagiša
Gita Krīgere
Reinis un Rufina Juraši
⚜️Jauniešu apmācībā piedalās – Laine Orbidāne, Aija Luse, Anna Veidemane, Evija Liepiņa, Krista Kliesmete, Zane Josta, Vadims Blažēvičs.

🙏🙏🙏 Būsim ļoti pateicīgi, ja šī pasākuma realizācijai pieteiksies atbalstītāji, kas varētu segt daļu izdevumus (ceļa izdevumi komandai), kas sastāda kopā 2500.00 eur. Valsts atbalsts ir saņemts dalībai pasaules čempionātā, bet pietrūkst ceļa izdevumiem.

Esam gatavi popularizēt potenciālos atbalstītājus gan LŠZAA vietnēs, gan pasākuma ietvaros! 🙏 PM vai personīgi 28388360 (Aija LŠZAA).

Tie, kuri izvēlās tiešā veidā atbalstīt – var ieskaitīt sev vēlamo summu LŠZAA kontā LV79UNLA0050004462108 ar norādi – “Ziedojums ceļa izdevumiem uz jauno zirgaudzētāju pasaules čempionātu 7-10.07.2022”

 

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Sekot Mums