Jauno zirgu audzētāju Latvijas komandas veidošana


LŠZAA izsludina pieteikšanos jauniešiem atlasei Jauno zirgu audzētāju komandu veidošanai, kas varētu piedalīties Pasaules čempionātā (World Championship for Young Breeders)! 

Jauno zirgu audzētāju Pasaules čempionāts plānots no 8.-10.jūljam Nīderlandē, Nacionālajā Jāšanas Centrā Ermelo, taču pasākuma norise ir atkarīga no situācijas pasaulē un noteiktajiem ierobežojumiem saistībā ar Covid-19 izplatību. 

Piesakies, ja vēlies sevi pilnveidot savas zināšanas par zirgkopību, apgūt jaunas prasmes, iegūt jaunus draugus un veidot starptautisku sadarbību ar jaunajiem zirgu audzētājiem no citām valstīm! 

Ko sagaidām no Tevis?

  • Tu esi aktīvs, sabiedrisks un atvērts jaunu zināšanu apguvei
  • Tev ir labas angļu valodas zināšanas
  • Tu esi saistīts ar zirgkopību vai jātnieku sportu, un Tev jau ir pamatzināšanas un pamatprasmes, taču Tu vēlies turpināt mācīties vairāk 
  • Tu esi vecumā no 15 līdz 25 gadiem (vecums uz 2021.gada 1.janvāri)

Pieteikšanās forma 

Dalība pasākumā tiek daļēji finansēta, un dalībniekam jārēķinās ar līdzmaksājumu (aptuveni 250 eiro apmērā) ceļa izdevumu segšanai. Taču aicinām pieteikties arī sponsorus, lai atbalstītu jauniešu profesionālo izaugsmi!

Atlasē plānota teorētisko zināšanu pārbaude un intervija divās vecuma grupās. Tiem pretendentiem, kuri veiksmīgi pārvarēs atlasi, plānota attālināta apmācība un klātienes treniņi ar dažādu jomu profesionāļiem, lai apgūtu čempionātam nepieciešamās zināšanas un prasmes. Jauno zirgu audzētāju Pasaules čempionātā jaunieši sacenšas komandās, veicot teorijas testu, brīvā lēciena vērtēšanu, eksterjera vērtēšanu, zirga demonstrēšanu pie rokas. 

LŠZAA plāno čempionātā piedalīties ar divām jauniešu komandām, katrā četri pārstāvji, – jaunieši no 15 līdz 19 gadu vecumam (juniori) un jaunieši no 20 līdz 25 gadu vecumam (seniori). 

Ar pilnu nolikumu var iepazīties šeit http://www.young-breeders.com/…/IYB-Competition-Manual

Starptautiskās Jauno zirgu audzētāju organizācijas (IYB) vietne – http://www.young-breeders.com/index.html

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Sekot Mums