Izdots labāko Latvijas šķirnes zirgu kalendārs 2012 gadam.


Latvijas šķirnes zirgi ir pazīstami visā pasaulē – gan kā augstas klases sporta zirgi, gan kā lieliski partneri jāšanas sporta skolās un amatieriem.

Informācijas apmaiņa starp valstīm ir kļuvusi aktīvāka. 2008.gadā abas Latvijas zirgu audzētāju organizācijas tika uzņemtas Pasaules sporta zirgu audzētāju federācijā (WBFSH).

Latvijas šķirnes zirgu audzētāju asociācija 2011.gadā ir uzsākusi sadarbību ar Krievijas un Vācijas jāšanas sporta federācijām, –  tas palīdz sekot Latvijas šķirnes zirgu sportiskajām gaitām Krievijā un Eiropā, organizēt Latvijas šķirnes zirgu startus pasaules jaunzirgu čempionātos. Pēdējos gados gan sabiedrības viedoklis par Latvijas šķirnes zirgiem ir dalīts – sportisti bieži vien izvēlas ārzemju izcelsmes zirgus, arī audzētājiem nav vienota redzējuma par nozares attīstību. 

Zirgu audzētāju un īpašnieku ziņā ir tas, lai izaudzētais zirgs būtu konkurētspējīgs piesātinātajā tirgū – tas nozīmē labu kvalitāti it visā – izcelsmē, izaudzēšanā, sagatavošanā, veselībā. 

Ar šo kalendāru vēlējāmies parādīt, ka tomēr arī Latvijas zirgu šķirnē ir izcili pārstāvji, kas nonākot pareizajās rokās, spēj konkurēt augstākajā līmenī vairākās disciplīnās. Mēs ticam, ka mums ir ar ko lepoties un tas ir Latvijas šķirnes zirgs. 

Kalendārs pieejams Asociācijas birojā, Siguldā vai piesakoties pie Aijas Luses personīgi.

Tālr.  28388360, 29136504

LŠZAA informē, ka kalendārs ir izdots nelielā tirāžā – tāpēc priekšroka tiks dota aktīvākajiem asociācijas biedriem un sadarbības partneriem.

Papildus tirāža netiks izdota.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Sekot Mums