FEI/WBFSH pasaules čempionāts iejādē jaunzirgiem 2015

No 4.-9.augustam Vācijas pilsētā Verdenā notika ikgadējais FEI/WBFSH pasaules čempionāts iejādē jaunzirgiem, kur piedalījās 4-5.gadus veci jaunzirgi, pārstāvot WBFSH biedru organizācijas.
Sezuan  (Zack – Don Schufro) and Dorotija Šneidere Verdenā ir startējuši jau četras reizes. Divreiz 2014 un atkal divreiz šogad – kā 6-gadnieks – abos gados uzvarot kvalifikācijā un finālā, kas padarījis melnio Dāņu siltasiņu šķirnes ērzeli par divkārtēju pasaules čempionu.  Sešgadnieku konkurencē trīs medaļas ieguva trīs dažādu ērzeļu pēcnācēji no 3 dažādām ciltsgrāmatām no trīs dažādām valstīm.  Kamēr melnais Sezuan ieguva zeltu un sirmais Belantis (Benetton Dream – Exposé) – sudrabu, tikmēr bronzas medaļu izcīnīja apburošais Eye Catcher (Vivaldi – Partout).

Visi rezultāti šeit Visi seši medaļu ieguvēji Verdenā šeit 5-gadnieku konkurencē sensāciju radīja divu tiešo māsu starti – pasaules čempione Fiontini ir Dāņu siltasiņu šķirnes ķēve no Fassbinder x Romanov – un sudraba medaļas ieguvēja Fiontina! Šis abas ķēves ir tiešās māsas, iegūtas embriju transplantācijas rezultātā. Nākošgad pasaules čempionāts iejādē jaunzirgiem pārceļās no Verdenas uz Ermelo, Nīderlandē.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Sekot Mums