Vestfāles biedrība kooperējas ar Oldenburgas savienību


Vakar, 3.aprīlī Vestfāles zirgu audzētāju biedrība parakstīja vienošanās aktu par kooperāciju ar Oldenburgas zirgu audzētāju savienību. Šis ir pirmais gadījums, kad divas no lielākajām vācu zirgu audzētāju organizācijām vienojušās strādāt tik ciešā sadarbībā.

 “Lai saglabātu veiksmīgu mūsdienu zirgu audzēšanas koncepciju, ir nepieciešams apvienot abu audzēšanas organizāciju intereses,” raksta Saskia Albrecht, Oldenburgas savienības preses sekretārs.
Sadarbības aktu parakstīja abu šķirņu savienību vadītāji,- Vilhelma Weerde (OL), Karl Hubertus von Beverfoerde (WESTF), Pols Schockemohle (OS) un Egons Wichmann (Weser Ems).
Sadarbība sevī ietver izveidot vienotu zirgu reģistrācijas sistēmu, īstenojot genoma izvēli zirgu audzēšanā, pilnveidojot audzēšanas un veselības indeksus, un aizstāvot kopīgās intereses sabiedrībā un politikā. Abas savienības arī saskaņos savas idejas par nākotni audzēšanas darbā, kas nozīmē vienotus ciltsdarba programmu noteikumus un vadlīnijas, kā arī vienotas izcenojumu struktūras veidošanu.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Sekot Mums