Iejāde:

Iejāde:
Sākums 11:30
SEKOJIET LĪDZI STARTIEM. Laiki aptuveni!!!!
Starta kārtība 1. grupa 11:30 Starta kārtība 1. grupa 11:30Starta kārtība 1. grupa 11:30Starta kārtība 1. grupa 11:30Starta kārtība 1. grupa 11:30Starta kārtība 1. grupa 11:30Starta kārtība 1. grupa 11:30Starta kārtība 1. grupa 11:30

1 Linda  Ansone Cordess Princis SK
2 Marta  Brūniņa-Buile Algaro-N Princis SK
3 Monta Kļaviņa Iron Lady Reiteri JSK
4 Linda  Arāja Arhimeds Drostalas SK
5 Ance  Kozulāne Guanti LLU SK
6 Karīna Bogorada Vasara Bajāru stallis
7 Tamāra Samuševa Karamele Gaita JSK
8 Ellada Kazašvili Kagors E.Kazašvili
9 Liene  Sproģe Vinalds Drostalas SK
10 Dzintra Blūma Ricca Kanu Atvars biedrība
11 Laurita Kvača Arfa LLU SK
12 Sintija Varnovska Gvendalīna Kanu Atvars biedrība
13 Jana Saulīte Abula LLU SK
14 Linda  Josta Kasablanka Sport De Lux SK
Pārtraukums 5 min.
15 Mārtiņš (B) Priedīte Valdniece Šēra  
16 Keita (B) Filatova Leslijs LLU SK
17 Gunta (B) Stašķīte Gvendalīna Kanu Atvars biedrība
18 Letīcija (B) Politere Coltons LLU SK
19 Ieva Renāte (B) Pētersone Abula LLU SK
20 Laura (B) Volfa Vinalds Drostalas SK
21 Raina (B) Šmelde Arfa LLU SK
22 Madara (B) Hūne Ricca Kanu Atvars biedrība
23 Ance (B) Koškina Līvis LLU SK
Pārtraukums 5 min.
24 Madara (B) Pētersone Princis Princis SK
25 Sintija Elizabete (B) Apsīte Samba Lady Reiteri JSK
26 Amanda (B) Tartilova Čārlijs Princis SK
27 Dita (B) Andersone Bugati Mēmeles SK
28 Laura (B) Žižņauska Ledions Mēmeles SK
29 Mārtiņš (B) Priedīte Lantes  
30 Gerda Madara (B) Ziemele Abava LLU SK
Pārtraukums 20 min
Starta kārtība pariejāde  (aptuveni 14:40 – 15:10)
1 Agris Ābols Princis Narcis  
Starta kārtība jaunzirgi 
1 Laura  Voiko Korellī LLU SK
2 Liāna  Pelše Kandass LLU SK
Pārtraukums 5 min.
Starta kārtība  2. grupa (aptuveni 15:15 -15:35)
1 Kristiāna Politere Darijs LLU SK
2 Karīna Bogorada Kankans Bajāru stallis
3 Elizabete  Griķe Dakāra Mēmeles SK
4 Ieva Aleksandrova-Eklone Milords Ekvi Z/S
5 Kristiāna Politere Glāsma LLU SK
Pārtraukums 10 min.
Strata kārtība 3. grupa (aptuveni 16:00)
1 Ellada Kazašvili Kagors  
2 Iveta Andersone Bugati Mēmeles SK
3 Aija Patmalniece Monte Kristo A.Patmalniece

 

Konkūrs (sākums ~ plkst. 12.00, pēc šķirnes zirgu skates):

80 cm, (Art. 238 2.1.)

N.p.k. Dalībnieks  Zirgs
1 Inta Vēja Dārtija
2 Tamāra Samuševa Kio
3 Anda Židele Roksāde
4 Katerīna Agapova Kalipso
5 Maira Dzene Starts
6 Ance Kozulāne De-Elfa
7 Līga Lielmane Torro
8 Dagnija Ļevčonoka Val De Sole
9 Kristīne Simonova Federiko Felini
10 Kadrija Hartmane Dūja
11 Arta Židele Vetra
12 Inta Vēja Diadēma
13 Madara Pētersone Califf
14 Aija Freidenfelde California
15 Tamāra Samuševa Karamele
16 Ieva Roģe Princis
17 Kārlis Lipšāns Lordans
18 Eva Vīnava Markuss
19 Sofija Troicka San Fernando
20 Liena Sproģe Arhimeds
21 Kadrija Hartmane Princese Džīna
22 Inta Vēja Dakārs

100 cm, (Art. 269.5.) akumulācijas sacensības ar džokeri.

N.p.k. Dalībnieks  Zirgs
1 Inta Vēja Dārtija
2 Linda Ansone Cordess
3 Daiga Podēna Caparello
4 Ellada Kazašvilli Kagors
5 Madara Pētersone Califf
6 Marta Brūniņa-Buile Algaro-N
7 Arta Židele Vetra
8 Ieva Roģe Princis
9 Kristīne Simonova Federiko Felini
10 Kārlis Lipšāns Lordans
11 T.Samuševa Karamele
12 Anda Židele Roksāde
13 Amanda Tartilova Čārlijs
14 Ance Kozulāne Guanti
15 Inta Vēja Dakārs

Sekot Mums