Aicinām izmantot iespēju piedalīties mācību kursā “Netradicionālo augu vai dzīvnieku audzēšana (t.sk. nozares konkurētspēja, audzēšanas metodes, tehnoloģijas, vides prasības zirgkopība)” no 02.05 – 08.05.2017

Mācības organizē SIA LLKC Pierīgas konsultāciju birojs Lauku attīstības programmas (LAP) investīciju pasākumu 2014.–2020. gada ietvaros.

Dalībnieku zināšanai – mācību dalībnieka un gala labuma guvēja atbilstības noteikšana:

Gala labuma guvējs ir juridiska persona vai persona, kas reģistrējusies kā saimnieciskās darbības veicējs, tam jābūt reģistrētam Lauku atbalsta dienesta (LAD) klientu reģistrā. Savukārt mācību dalībnieks ir fiziska persona, kas pārstāv Gala labuma guvēju un piedalās mācībās.

Šī LAP pasākuma izpratnē kā Gala labuma guvējs tiek saprasts:

  • lauksaimniecības un pārtikas ražošanas nozarē – juridiskas un fiziskas personas, kas iesaistītas lauksaimniecības ražošanas nozarē (iesniedzot D3 veidlapu), lauksaimniecības zemes īpašnieki un tiesiskie valdītāji (zemes kadastra Nr, platībmaksājumu iesnieguma Nr. vai nomas līgums), kā arī fiziska persona, kas pārstāv Gala labuma guvēju (ar pierādāmu pārstāvības apliecinājumu) un piedalās mācībās.

Vienkāršāks skaidrojums – vai nu jums jābūt lauksaimnieciskai ražošanai (ienākumus no tās pierāda ar D3 veidlapu) vai nu jāpieder/jānomā lauksaimniecības zemei (kadastra nr., nomas līgums) vai arī jābūt iepriekšminēto darbiniekam vai ģimenes loceklim (pierāda ar izziņu no darba devēja vai laulības apliecības kopiju)

Mācību kursa programma:
02.maijā – teorētisko mācību diena Siguldā, Pierīgas KB telpās, Dārza ielā 2a.
05.maijā – teorētisko mācību diena Somijā, Ypäjä zirgkopības koledža un tās darbība.
06.maijā – nacionālais audzētāju šovs Ypäjä (ķēves un kumeļi) sadarbībā ar Suomen Hippos – Somijas siltasiņu zirgu audzētāju organizāciju.

07.maijā – privāto zirgu audzēšanas saimniecību vizīte – Carrus Dresage un Helasuo ērzeļu stacija..

08.maijā – atgriešanās Latvijā

Pieteikšanās – SIA LLKC Pierīgas KB, Agnese Gauše, agnese.gause@llkc.lv
Vairāk informācijas – Aija Luse, 28388360 vai aija.luse@lszaa.lv

Līdzfinansējums 150.00 eur no dalībnieka. Iekļauts – ceļa izdevumi, viesnīcas ar brokastīm, kafijas pauzes, tulkošana.

Grupas koordinators, tulks un lektors – Aija Luse.

Izmantojiet iespēju kolektīvi doties pieredzes apmaiņas braucienā! Šobrīd pieteikušies atbilstīgi 7 dalībnieki, vēl brīvas 13 vietas!   GRUPA PILNA! PALDIES VISIEM!

Sekot Mums